Paystack Payment Field (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Default
is: Sjálfgefið

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Commerce
is: Verslun

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
