Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Default
jv: Gawan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Entity ID
jv: ID Entiti
