Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ
