Paystack Payment Field (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Entity
lv: Entītija

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
