Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Default
pt: Por defeito

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Entity
pt: Entidade

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Entity ID
pt: ID da entidade
