Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Entity
ro: Entitate

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
