Paystack Payment Field (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Default
uk: Базово

en: User ID
uk: ID користувача

en: Commerce
uk: Комерція

en: Entity
uk: Сутність

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Button Text
uk: Текст кнопки

en: Entity ID
uk: ID сутності
