PBS Media Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: title
hr: naslov

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: Changelog
hr: Dnevnik promjena

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Update
hr: Osvježi

en: Create
hr: Stvori

en: Page
hr: Stranica

en: Media
hr: Mediji

en: Filters
hr: Prečistači

en: Period
hr: Točka
