PBS Media Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: title
hu: cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Audience
hu: Közönség

en: Action
hu: Művelet

en: Changelog
hu: Változási napló

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Update
hu: Frissítés

en: Create
hu: Létrehozás

en: Page
hu: Oldal

en: Logo
hu: Logó

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Media
hu: Média

en: description
hu: leírás

en: Filters
hu: Szűrők

en: Period
hu: Pont

en: No results found
hu: Nincs találat

en: Assets
hu: Eszközök

en: Migrate
hu: Költöztetés

en: Collections
hu: Gyűjtemények

en: Simple
hu: Egyszerű

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Local
hu: Helyi

en: -None-
hu: -Nincs-

en: %field is required.
hu: %field szükséges.

en: Resource
hu: Erőforrás

en: Image Size
hu: Képméret

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: -- Select a field --
hu: -- Mező kiválasztása --

en: Whoops!
hu: Hoppá!
