PBS Media Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: title
lv: virsraksts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Action
lv: Darbība

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Create
lv: Izveidot

en: Page
lv: Lapa

en: Media
lv: Multivide

en: Banner
lv: Baneris

en: description
lv: apraksts

en: Filters
lv: Filtri

en: Period
lv: Periods

en: Migrate
lv: Migrēt

en: Sort
lv: Kārtot
