PBS Media Manager (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Action
am: እርምጃ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Update
am: አዘምን

en: Page
am: ገጽ

en: Logo
am: አርማ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች
