PBS Media Manager (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Update
bn: আপডেট

en: Logo
bn: লোগো

en: Media
bn: মাধ্যম
