PBS Media Manager (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང

en: Local
bo: རང་ཁུལ
