PBS Media Manager (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Page
bs: Strana

en: Filters
bs: Filteri
