PBS Media Manager (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: title
fr: titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Audience
fr: Auditoire

en: Changelog
fr: Journal des modifications

en: None
fr: Aucun(e)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Create
fr: Créer

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Media
fr: Média

en: Banner
fr: Bannière

en: Filters
fr: Filtres

en: Period
fr: Point

en: No results found
fr: Aucun résultat trouvé

en: Migrate
fr: Migrer

en: Sort
fr: Trier

en: Local
fr: Locale

en: -None-
fr: - Aucun -

en: %field is required.
fr: %field est obligatoire.

en: Resource
fr: Ressource

en: Image Size
fr: Taille de l'image

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de %error_operation avec les arguments : @arguments

en: Slug
fr: identifiant machine

en: Video URL
fr: URL de la vidéo

en: Asset ID
fr: Identifiant (ID) de l'Asset
