PBS Media Manager (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: title
id: judul

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Audience
id: Pemirsa

en: Action
id: Tindakan

en: None
id: Tiada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Update
id: Perbarui

en: Create
id: Buat

en: Page
id: Halaman

en: Filters
id: Filter

en: Period
id: Periode

en: Assets
id: Aset

en: Migrate
id: Migrasi

en: Sort
id: Urutkan

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
id: Terjadi kesalahan saat memproses %error_operation dengan argumen: @arguments

en: Video URL
id: URL video
