PBS Media Manager (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Action
km: អំពើ

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Create
km: បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Media
km: មេឌៀ

en: Filters
km: តម្រង
