PBS Media Manager (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: description
kn: ವಿವರಣೆ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: No results found
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Simple
kn: ಸರಳ

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ

en: Resource
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು
