PBS Media Manager (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: title
oc: títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Action
oc: Accion

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Create
oc: Crear

en: Page
oc: Pagina

en: Logo
oc: Lògo

en: Media
oc: Mèdia

en: Banner
oc: Bandièra

en: description
oc: descripcion

en: Filters
oc: Filtres

en: Period
oc: Periòde

en: Local
oc: Locale
