PBS Media Manager (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: title
sv: titel

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Audience
sv: Målgrupp

en: Action
sv: Åtgärd

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Update
sv: Uppdatera

en: Create
sv: Skapa

en: Page
sv: Sida

en: Logo
sv: Logotyp

en: API Key
sv: API-nyckel

en: description
sv: beskrivning

en: Filters
sv: Filter

en: Assets
sv: Tillgång

en: Migrate
sv: Migrera

en: Simple
sv: Enkel

en: Sort
sv: Sortera

en: Local
sv: Lokal

en: -None-
sv: -Ingen-

en: %field is required.
sv: %field är obligatoriskt.

en: Resource
sv: Resurs

en: Seasons
sv: Säsonger

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments

en: Video URL
sv: URL för video

en: Shows
sv: Visar

en: Asset ID
sv: Tillgångs ID
