PBS Media Manager (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Audience
te: ప్రేక్షకులు

en: Action
te: చర్య

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Create
te: సృష్టించు

en: Page
te: పేజీ

en: Logo
te: చిహ్నం
