PBS Media Manager (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: title
be: назва

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Update
be: Абнавіць

en: Create
be: Стварыць

en: Page
be: Старонка

en: Logo
be: Лагатып

en: API Key
be: Ключ API

en: Media
be: Мультымедыя

en: Banner
be: Банэр

en: Filters
be: Фільтры
