PBS Media Manager (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: title
cs: nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Action
cs: Akce

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Create
cs: Vytvořit

en: Page
cs: Stránka

en: Media
cs: Média

en: description
cs: popisek

en: Filters
cs: Filtry

en: Production
cs: Výroba

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Sort
cs: Řazení

en: Local
cs: Místní

en: Video URL
cs: Adresa URL videa
