PBS Media Manager (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: title
et: pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Update
et: Uuenda

en: Create
et: Loo

en: Page
et: Lehekülg

en: Media
et: Meedia

en: Banner
et: Bänner

en: Filters
et: Filtrid

en: Period
et: Ajavahemik

en: Migrate
et: Migreeri

en: Simple
et: Lihtne

en: Sort
et: Järjesta

en: Local
et: Kohalik

en: Resource
et: Ressurss

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Shows
et: Näidatakse
