PBS Media Manager (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Audience
he: קהל יעד

en: Action
he: פעולה

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Update
he: עדכון

en: Create
he: יצירה

en: Page
he: דף

en: Logo
he: לוגו

en: Media
he: מדיה

en: Banner
he: באנר

en: description
he: תיאור

en: Filters
he: מסננים

en: Migrate
he: מיגרציה

en: Simple
he: פשוט

en: Sort
he: מיון

en: Local
he: מקומי
