PBS Media Manager (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Audience
hi: दर्शक

en: Action
hi: कार्रवाई

en: None
hi: कोई नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Create
hi: बनाएँ

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Media
hi: मीडिया

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: No results found
hi: कोई परिणाम नहीं मिले

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hi: %error_operation को @arguments तर्कों के साथ संसाधित करते समय त्रुटि हुई है।

en: Video URL
hi: वीडियो यूआरएल
