PBS Media Manager (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: title
hy: վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Page
hy: Էջ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Media
hy: Մեդիա
