PBS Media Manager (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Create
ka: შექმნა

en: Page
ka: გვერდი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Media
ka: მედია

en: Filters
ka: ფილტრები
