PBS Media Manager (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: title
mn: гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Page
mn: Хуудас

en: Logo
mn: Лого

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
