PBS Media Manager (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Audience
mr: प्रेक्षक

en: Action
mr: कृती

en: None
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Update
mr: अपडेट

en: Page
mr: पान

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह
