PBS Media Manager (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်
