PBS Media Manager (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Update
ne: अपडेट

en: Create
ne: सिर्जना

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Logo
ne: ब्याज

en: Media
ne: मिडिया
