PBS Media Manager (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ
