PBS Media Manager (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ
