PBS Media Manager (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Media
ug: مېدىيا
