PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: title
ar: عنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Audience
ar: جمهور

en: Action
ar: إجراء

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Update
ar: تحديث

en: Create
ar: أنشئ

en: Page
ar: الصفحة

en: Logo
ar: الشعار

en: Media
ar: ميديا

en: Filters
ar: المرشحات

en: Resource
ar: مصدر

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
