PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Update
az: Yeniləmə

en: Create
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Logo
az: loqo

en: Filters
az: Filtrlər

en: Migrate
az: Mirasiya

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
