PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: title
ca: títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Audience
ca: Audiència

en: Action
ca: Acció

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Update
ca: Actualitza

en: Create
ca: Crea

en: Page
ca: Pàgina

en: Logo
ca: Logotip

en: Media
ca: Multimèdia

en: description
ca: descripció

en: Filters
ca: Filtres

en: Period
ca: Punt

en: Assets
ca: Equips

en: Migrate
ca: Migració

en: Sort
ca: Ordenació

en: %field is required.
ca: El camp %field és necessari.

en: Resource
ca: Recurs

en: Image Size
ca: Mida de la imatge

en: Seasons
ca: Temporades

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: Video URL
ca: URL del vídeo
