PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: title
da: titel

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Audience
da: Publikum

en: Action
da: Handling

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Update
da: Opdatér

en: Create
da: Opret

en: Page
da: Side

en: API Key
da: API-nøgle

en: description
da: beskrivelse

en: Filters
da: Filtre

en: Period
da: Periode

en: Production
da: Produktion

en: No results found
da: Ingen resultater fundet

en: Assets
da: Egenskaber

en: Migrate
da: Migrér

en: Simple
da: Simpel

en: Sort
da: Sortér

en: Local
da: Lokal

en: %field is required.
da: %field er obligatorisk.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments
