PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Action
eo: Ago

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Create
eo: Kreu

en: Page
eo: Paĝo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Banner
eo: Rubando

en: Filters
eo: Filtroj
