PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: title
fi: otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Audience
fi: Yleisö

en: Action
fi: Toiminto

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Update
fi: Päivitys

en: Create
fi: Luo

en: Page
fi: Sivu

en: description
fi: kuvaus

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Period
fi: Ajanjakso

en: Production
fi: Tuotanto

en: Migrate
fi: Muuta

en: Simple
fi: Yksinkertainen

en: Sort
fi: Järjestä

en: Local
fi: Paikallinen

en: Last Day
fi: Viimeinen päivä

en: Resource
fi: Resurssi

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite
