PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: title
gu: શીર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Audience
gu: પ્રેક્ષક

en: Action
gu: ક્રિયા

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Create
gu: બનાવો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Migrate
gu: સ્થળાંતર
