PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Update
se: Ođasmahte

en: Page
se: Siidu
