PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Page
ta: பக்கம்
