PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Audience
ta: பார்வையாளர்கள்

en: Action
ta: செயல்

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Page
ta: பக்கம்

en: Logo
ta: இலட்சினை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Migrate
ta: புலம்பெயர்ப்பு

en: Resource
ta: வளம்
