PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: title
tr: başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Action
tr: Eylem

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Update
tr: Güncelle

en: Create
tr: Oluştur

en: Page
tr: Sayfa

en: Media
tr: Medya

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Period
tr: Nokta

en: Production
tr: Üretim

en: Migrate
tr: Taşı

en: Simple
tr: Basit

en: Sort
tr: Sırala

en: Local
tr: Yerel

en: %field is required.
tr: %field gerekli.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments

en: Video URL
tr: Video URL adresi
