PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Update
bg: Промени

en: Create
bg: Създаване

en: Page
bg: Страница

en: Logo
bg: Лого

en: Media
bg: Медия

en: Filters
bg: Филтри

en: Production
bg: Продукт

en: Video Information
bg: Информация за видеото
