PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru

en: Create
cy: Creu

en: Page
cy: Tudalen

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Production
cy: Cynhyrchiad

en: %field is required.
cy: Mae %field yn ofynnol.
