PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: title
el: τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Create
el: Δημιουργία

en: Page
el: Σελίδα

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Media
el: Μέσα

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Period
el: Περίοδος

en: Production
el: Παραγωγή

en: Simple
el: Απλό
