PBS Media Manager (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Audience
fa: مخاطب

en: Action
fa: عملکرد

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Create
fa: ایجاد

en: Page
fa: صفحه

en: Logo
fa: آرم

en: Media
fa: رسانه

en: description
fa: توضیحات

en: Filters
fa: فیلترها

en: Period
fa: دوره

en: Production
fa: محصولات

en: Migrate
fa: انتقال

en: Simple
fa: ساده

en: Sort
fa: مرتب‌سازی
